Gépkocsivezető

Szervezeti egység:
Logisztikai Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-07-03

Az Országos Vérellátó Szolgálat budapesti telephelyére

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • kiszállásos véradások alkalmával személyek és eszközök szállítása
  • sürgősségi vér- és szervtranszplantációhoz kapcsolódó szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • érvényes PÁV I. alkalmassági fokozat

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány
  • legalább 3 év tapasztalat megkülönböztetett jelzésű gépjárművezetésben
  • készenléti ügyeleti kötelezettség miatt Budapest – vagy körzet szerinti lakhely, saját gépjármű

Egyéb információk:

  • egyenlőtlen munkaidő beosztás
  • illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2024. július 3.
  • jelentkezés módja: fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot Mány Zsolt logisztikai vezető részére kérjük megküldeni  a many.zsolt@ovsz.hu e-mail címre.