Készletgazdálkodó, beszerző

Szervezeti egység:
Anyag- és készletgazdálkodási Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-08-07

Az Országos Vérellátó Szolgálat Anyag- és Készletgazdálkodási Igazgatósága pályázatot hirdet

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ, BESZERZŐ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • az OVSz alapfeladatainak ellátásához szükséges szakmai anyagok rendelése és készletgazdálkodása (kalkulációk elvégzése, tervezés, esetenként kimutatások készítése)

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú végzettség, preferáltan egészségügyi és/vagy gazdasági területen
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • analitikus gondolkodás, jó koncentrációs képesség
  • kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  •  egészségügyi készletgazdálkodás területén szerzett 2 éves szakmai tapasztalat

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal
  • összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány
    beszerzéséről

Egyéb információ:

  • az egészségügyi szolgálati jogviszony határozott időre szól
  • a pályázat beadásának határideje: 2024. augusztus 7.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 15 nap
  • a pályázatok benyújtása: Takács Krisztina igazgatónak címezve e-mailben takacs.kriszta@ovsz.hu e-mail címre