Főkönyvi könyvelő

Szervezeti egység:
Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-08-02

Az Országos Vérellátó Szolgálat

főkönyvi könyvelő

Hosszú távra keresünk magas szintű, önálló, de csapatban történő munkavégzésre alkalmas, a költségvetési számvitel iránt elkötelezett mérlegképes könyvelőt az alábbi feladatokra

Feladatok:

  • számviteli feladatok teljes körű ellátása,
  • számlák érvényesítése, kontírozása,
  • befektetett eszközök, készletek könyvelése, nyilvántartások ellenőrzése,
  • nyilvántartások vezetése,
  • egyeztetési feladatok ellátása,
  • adatszolgáltatások készítése,
  • időszaki és éves zárási munkákban való aktív részvétel.

Pályázati feltételek:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • költségvetésben szerzett számviteli gyakorlat
  • CT ECOSTAT program ismerete
  • élő mérlegképes könyvelői regisztráció

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz, bérigény feltüntetésével
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel
  • illetmény megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2024. augusztus 2.
  • a pályázat benyújtása: elektronikus úton a penzugy@ovsz.hu e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.