Számlázó

Szervezeti egység:
Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság
Település:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2024-08-02

Az Országos Vérellátó Szolgálat

Pénzügyi és Számviteli Igazgatósága

SZÁMLÁZÓ

munkakörre felvételt hirdet.

Számlázási csapatunkba keressük leendő munkatársunkat hosszútávra, a csoportvezető munkájának támogatására az alábbi feladatokra

Feladatok:

  • számlázási csoport által előállított számlák érvényesítése,
  • helyettesítés keretében számlák számlázási rendszerben történő elkészítése,
  • adatszolgáltatások készítése,
  • a számlázással kapcsolatos szerződések naprakészen tartása,
  • a partnerek folyószámláinak egyeztetése,
  • fizetési felszólítások, késedelmi kamatlevelek előállítása,
  • kapcsolattartás a partnerekkel.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • számlázásban szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • integrált informatikai rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • egészségügyi intézménynél szerzett gyakorlat,
  • CT ECOSTAT program ismerete,
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés.

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz a fizetési igény feltüntetésével,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről.